Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FLORENTINSK SKOLA (1600-tal): Sankta Katarina av Alexandria, olja på duk, ca 85 x 71 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 169)
Dubblerad, renoverad
385438
2016-06-09
Gör en kostnadsfri värdering här