Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OMEGA armbandsur, stål, 1950-tal, mekaniskt urverk, antimagnetisk, svart och beige urtavla, arabiska siffror, sekund, diameter 30 mm, fixoflexarmband
Slitage, smärre repor på glaset
385439
2016-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här