Dansmask Songye

Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye
Dansmask Songye

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANSMASK, 1900-talets mitt, Songye, Kongo, träskuren, pigmenterad, höjd ca 35 cm

Skador, äldre lagning

385441

2016-05-24