Roland Svensson
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "London - från Bayswater", signerad och daterad Roland S 1951, blandteknik (akvarell/krita), bildmått 39x26 cm.
Läs mer
385446
2016-08-24