Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "London - från Bayswater", signerad och daterad Roland S 1951, blandteknik (akvarell/krita), bildmått 39x26 cm.

Läs mer

385446

2016-08-24