Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEBURK, porslin, Kina tidigt 1900-tal, dekor i underglasyrblått, försedd med tunna bronsband för att täcka nagg på kanterna, försedd med tecken i botten, höjd ca 16 cm
Nagg
385457
2016-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här