Teburk

Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk
Teburk

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TEBURK, porslin, Kina tidigt 1900-tal, dekor i underglasyrblått, försedd med tunna bronsband för att täcka nagg på kanterna, försedd med tecken i botten, höjd ca 16 cm

Nagg

385457

2016-05-24