Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad Roland S, "Special för konstnären", färglitografi, bildmått ca 26x39 cm.

Läs mer

Med dedikation

385458

2016-08-24