Roland Svensson
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Stillhet Gillöga", 1978, signerad Roland S, "Special för konstnären", färglitografi, bildmått ca 26x39 cm.
Läs mer
Med dedikation
385458
2016-08-24