Wienerbrons

Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons
Wienerbrons

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WIENERBRONSER, 2 st., 1900-tal, kallmålad brons, föreställande räv respektive ekorre, rävens botten märkt "Austria", höjd ca 4-5,5 cm

Smärre ytslitage

385514

2016-05-24