Line Bergseth

Line Bergseth
Line Bergseth
Line Bergseth
Line Bergseth

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

LINE BERGSETH (Norge, född 1965): Komposition, signerad och daterad a tergo Line Bergseth 2001, blandteknik på duk, etikettmärkt a tergo SAK lotteri 2004, 40x35 cm

385515

2016-05-24