Wedgwood plakett

Wedgwood plakett
Wedgwood plakett
Wedgwood plakett
Wedgwood plakett
Wedgwood plakett
Wedgwood plakett

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLAKETT, Wedgwood, föreställande Gustav III, slutet av 1700-talet, ram från 1800/1900-talet, stämplad Wedgwood på baksidan samt K. of Sweden på framsidan, plaketten ca 9, ramens yttermått 19,5 x 18 cm

Plaketten med lagning, slitage

385518

2016-05-24