Wedgwood plakett
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PLAKETT, Wedgwood, föreställande Gustav III, slutet av 1700-talet, ram från 1800/1900-talet, stämplad Wedgwood på baksidan samt K. of Sweden på framsidan, plaketten ca 9, ramens yttermått 19,5 x 18 cm
Plaketten med lagning, slitage
385518
2016-05-24