Pär Lindblad Cafémotiv

Pär Lindblad Cafémotiv
Pär Lindblad Cafémotiv

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PÄR LINDBLAD (1907-1981): Cafémotiv från Montparnasse, signerad Pär Lindblad och daterad -48, blandteknik, 54x21 cm

385524

2016-05-24