Klubbat för:
100 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAN LIEVENS (1607-1674) efter: Mediterande filosof, olja på pannå, ca 61 x 45 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris (nr 202)
Renoverad, smärre ytskador
385531
2016-06-10
Gör en kostnadsfri värdering här