Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade Roland S., HC III / XL, bildmått 19x13 cm,
Fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990, medföljer.
Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, blå linnekassett.

Läs mer

Oramade, linnekassett med fläckar/skador

385550

2016-08-24