Roland Svensson
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Dagar i skärgård och annorstädes", med fyra färglitografier, signerade Roland S., HC III / XL, bildmått 19x13 cm,
Fyra dagböcker i faksimilutgåva, 1990, medföljer.
Zürich (Graphic Anstalt J. E. Wolfensberger AG) 1990, blå linnekassett.
Läs mer
Oramade, linnekassett med fläckar/skador
385550
2016-08-24