Väggappliquer

Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer
Väggappliquer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, sekelskiftet 1900, Rudolstadt-Volkstedt, Tyskland, i glaserat flintgods, glödlampshållare i porslin, höjd 42 cm, 28x23 cm

Lagningar och mindre nagg

385577

2016-05-24