Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (3) "God vind", "Efter regn ..." samt "Utskärshamn", signerade Roland S., ett blad numrerad 251/275, färglitografier 2 st samt reproduktion 1 st, bladmått ca 35x44, 32x49 samt 36x26 cm.

Läs mer

Oramade, med dediktation, gulnader

385603

2016-08-24