Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VITRINSKÅP, IKEA, sent 1900-tal, "Stockholm", vitlackerat, två par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, flyttbara hyllplan, höjd ca 186, 75x37 cm
Ytslitage, limrester
385604
2016-05-24
Gör en kostnadsfri värdering här