Vitrinskåp Ikea Stockholm

Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm
Vitrinskåp Ikea Stockholm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VITRINSKÅP, IKEA, sent 1900-tal, "Stockholm", vitlackerat, två par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, flyttbara hyllplan, höjd ca 186, 75x37 cm

Ytslitage, limrester

385604

2016-05-24