Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

5 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Utskärsvinter" samt "Pelarmorgon", signerade och daterad Roland S. 1993, HC 6/50 och pt, färglitografi resp färgoffset, bladmått ca 29,5x21 resp 26x20 cm.

Läs mer

Oramade

385610

2016-08-24