Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2) "Västan" samt Båtpassagerare, signerade och numrerade Roland S., 23/30 och 24/30, litografier, bladmått 22x16 resp 15x19,5 cm.

Läs mer

Oramade, fläckar/gulnader, 1 med dedikation

385625

2016-08-24