Figurin Nylund
Klubbat för:
850 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GUNNAR NYLUND, figuriner, 2 st., fågel resp. fisk, chamotteteknik, Rörstrand, signerade, höjd 16 cm
Kuntoraportti
Nagg
385627
Päivämäärä:
2016-05-24