Ljusplåt mässing

Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing
Ljusplåt mässing

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSPLÅT, GÅVOPLAKETTER, 2 st, mässing, 1700-tal, ljusplåtens diameter ca 15 cm

Slitage

385632

2016-05-24