Kalk och snusdosa

Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa
Kalk och snusdosa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KALK, SNUSDOSA, mässing, 1800-tal, kalkarnas höjd ca 12-13,5 cm, dosornas längd ca 11-13 cm

Slitage

385638

2016-05-24