Skulptur gjutjärn

Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn
Skulptur gjutjärn

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, efter Kasli, stämplad i godset undertill, gjutjärn, längd ca 29 cm

385641

2016-05-24