Carl Birksö oljemålning

Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning
Carl Birksö oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL BIRKSÖ (född 1901-?): Interiör, signerad C Birksö, olja på duk, ca 50x40 cm

385643

2016-05-24