Roland Svensson

Roland Svensson
Roland Svensson

Såld för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Norrleden", skiss från 60-talet, signerad Roland S, akvarell och krita, ca 32x49 cm.

Läs mer

Otydlig titel, troligen Norrleden

385647

2016-08-24