Bägare och såsslev

Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev
Bägare och såsslev

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BÄGARE, SÅSSLEV, silver, 17/1800-tal, bägaren Johan Pettersen (1755-1796/1797) Söderhamn 1764, höjd ca 9 cm

Slitage

385649

2016-05-24