Per Gunnar Thelander etsning

Per Gunnar Thelander etsning
Per Gunnar Thelander etsning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

PER GUNNAR THELANDER (född 1936): Anka och morot, signerad och numrerad P.G.Thelander, 70/180, etsning, 47x62,5 cm, oramad

385683

2016-05-24