Fåtöljer Alf Svensson

Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson
Fåtöljer Alf Svensson

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALF SVENSSON, fåtöljer, 1 par, "Te-Ve", 1950-tal, Bra Bohag, grålackerade, stoppade sitsar o ryggar i blommig klädsel, brickmärkta, sitthöjd ca 36 cm

Bruksslitage, smärre ytskador

385690

2016-05-24