Skåp
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad, tapet "Krusantemer" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, faner i teak, träskuren dekor med figurscen, dragbeslag i mässing, invändig inredning med lådor samt hyllplan, , höjd ca 135, 94x42 cm, nyckel medföljer
Renoverat, senare tapetserad
385697
2016-05-24