Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

4 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

SKÅP, 1900-talets mitt, tapetserad, tapet "Krusantemer" design Josef Frank för firma Svenskt Tenn, faner i teak, träskuren dekor med figurscen, dragbeslag i mässing, invändig inredning med lådor samt hyllplan, , höjd ca 135, 94x42 cm, nyckel medföljer

Kuntoraportti

Renoverat, senare tapetserad

385697

Päivämäärä:

2016-05-24