Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JEAN-JAQUES LAGRENÉE, kopia efter, 1700-tal, Allegori av Flora, olja på duk, 115 x 156 cm
Dubblerad, retuscher, smärre skador
385699
2016-06-11
Gör en kostnadsfri värdering här