Jean-Jacques LAGRENÉE, Allegori av Flora

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JEAN-JAQUES LAGRENÉE, kopia efter, 1700-tal, Allegori av Flora, olja på duk, 115 x 156 cm

Dubblerad, retuscher, smärre skador

385699

2016-06-11