Wiking Svensson olja

Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja
Wiking Svensson olja

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

WIKING SVENSSON (1915-1979): "Torka", signerad Wiking Svensson, olja på duk, utförd i Dalsland 1967, 43x63 cm

385716

2016-05-28