Gösta Wesström oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
GÖSTA WESSTRÖM (född 1888-): Badande pojkar, signerad G Wesström, olja på duk, 50x40 cm
Kuntoraportti
385726
Päivämäärä:
2016-05-25