Per Lindenkrantz olja på pannå

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER LINDENKRANTZ (1919-1994): Landskapsmotiv, signerad P.L. -46m, olja på pannå, ca 54x45 cm

385728

2016-05-25