Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PER LINDENKRANTZ (1919-1994): Landskapsmotiv, signerad P.L. -46m, olja på pannå, ca 54x45 cm
385728
2016-05-25
Gör en kostnadsfri värdering här