Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist

Såld för:

16 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Stege", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på duk, 23x18 cm

4:e december

385735

2016-12-04