Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): "Brödet", signerad E.L samt Evert Lundquist, olja på pannå, 25x17,5 cm

4:e december

385736

2016-12-04