Evert Lundquist

Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist
Evert Lundquist

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad E.L samt daterad 1950, olja på duk, 21,5x19 cm

4:e december

385737

2016-12-04