Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Stilleben, signerad E.L samt daterad 1950, olja på duk, 21,5x19 cm
4:e december
385737
2016-12-04
Gör en kostnadsfri värdering här