Kylarprydnader

Kylarprydnader
Kylarprydnader
Kylarprydnader
Kylarprydnader
Kylarprydnader
Kylarprydnader

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KYLARPRYDNADER, 9 st, 1900-talets andra hälft, med följer 3 st oldsmobileblad 1930-tal, storlek mellan ca 10 - 29 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

385739

2016-05-25