Omega Seamaster deVille

Omega Seamaster deVille
Omega Seamaster deVille
Omega Seamaster deVille
Omega Seamaster deVille

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster DeVille, 1960-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, plexiglas, diameter 34 mm

Ej funktionstestad, saknar krona, plexiglas med repor, baksida med gåvoinskription

385744

2016-05-27