Omega Seamaster deVille
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster DeVille, 1960-tal, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, centrumsekund, datum, plexiglas, diameter 34 mm
Ej funktionstestad, saknar krona, plexiglas med repor, baksida med gåvoinskription
385744
2016-05-27