Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1970-tal, automatic kronograf, automatiskt urverk, datum, 24 h indikering, diameter ca 42x49 mm
Ej funktionstestad, bruksslitage
385750
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här