Omega Seamaster

Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster
Omega Seamaster

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, Seamaster, armbandsur, 1970-tal, automatic kronograf, automatiskt urverk, datum, 24 h indikering, diameter ca 42x49 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage

385750

2016-06-02