Modavo herrarmbandsur

Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur
Modavo herrarmbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MODAVO, herrarmbandsur, rostfritt stål, 1940-tal, mekaniskt urverk, diameter ca 35 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage, kanten på urtavlan med smärre repor, senare armband ej original

385752

2016-06-02