Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MODAVO, herrarmbandsur, rostfritt stål, 1940-tal, mekaniskt urverk, diameter ca 35 mm
Ej funktionstestad, bruksslitage, kanten på urtavlan med smärre repor, senare armband ej original
385752
2016-06-02
Gör en kostnadsfri värdering här