Omega DeVille

Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille
Omega DeVille

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OMEGA, armbandsur, 18 k guld, DeVille, 1960-tal, automatic, total vikt ca 67 g, diameter ca 33 mm, armband i original

Ej funktionstestad, bruksslitage

385754

2016-06-02