Omega Constellation

Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation
Omega Constellation

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, herrarmbandsur, 18 k guld, Constellation, 1970-tal, Chronometer Officially Certified, automatic, total vikt ca 65,3 g, diameter ca 35 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage, ej tillhörande armband

385758

2016-06-02