Mondia herrarmbandsur

Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur
Mondia herrarmbandsur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 500 SEK

MONDIA, herrarmbandsur, gulddoublé, kronograf, mekaniskt urverk, datum, plexiglas, diameter ca 44 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage, plexiglas med repor

385760

2016-06-02