Eterna Matic 1000
Valmis
2016-06-02
385762
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
ETERNA, herrarmbandsur, rostfritt stål, Matic 1000, 1960-tal, automatic, datum, diameter ca 34 mm
Ej funktionstestad, bruksslitage