Eterna Matic 1000

Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000
Eterna Matic 1000

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETERNA, herrarmbandsur, rostfritt stål, Matic 1000, 1960-tal, automatic, datum, diameter ca 34 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage

385762

2016-06-02