Damarmbandsur 18 k guld

Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld
Damarmbandsur 18 k guld

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, 1960-tal, Schweiz, total vikt ca 29 g, diameter ca 12x12 mm

Ej funktionstestad, bruksslitage

385765

2016-06-02