Xylografen Kalle Andersson oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

XYLOGRAFEN KALLE ANDERSSON (1853-1942): Kvinnor, olja på duk, signerad Kalle Andersson Grisslehamn 1919. 70x60 cm

Tavelram och duk med skador

385768

2016-05-24