Leger fickur Frankrike 1700-tal
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEGER, fickur, flerfärgat guld, Paris 1700-tal, spindelur, vitemaljerad urtavla, arabiska siffrorm diameter 40 mm, medföljande nyckel i guld
Ej funktionstestad, boett med bucklor, emaljskador
385770
2016-05-27