Leger fickur Frankrike 1700-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEGER, fickur, flerfärgat guld, Paris 1700-tal, spindelur, vitemaljerad urtavla, arabiska siffrorm diameter 40 mm, medföljande nyckel i guld

Ej funktionstestad, boett med bucklor, emaljskador

385770

2016-05-27